Mitä

tekisitte sellaiselle naapurille joka lähtee aamulla aina noin puoli seitsemän aikaan pihastaan autollaan ja niin lujaa ja kova äänisesti,että varmaan kaikki herää.

Vihjeitä?
1110
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

onko sen auto joku vanha romu??jos sen pakoputki jotenkin vuotaa ja se siks pitää ääntä??laita esitteitä uusista pakoputkista sen postiluukusta sisään.........

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Marjuska kirjoitti:

tekisitte sellaiselle naapurille joka lähtee aamulla aina noin puoli seitsemän aikaan pihastaan autollaan ja niin lujaa ja kova äänisesti,että varmaan kaikki herää.

Vihjeitä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu