Jei :) Linda ja Ohto olivat parhaita noista viimeisimmistä pareista. Onneks Marre the sexy but stupid ja se mies ugly but sovinistic ei voittanu.
Linda ei muuten vaikuttanut lopussa enää hirveän pissikseltä, ihan fiksulta oikeastaan. :)
Hyvä hyvä hyvä
Linda ei muuten vaikuttanut lopussa enää hirveän pissikseltä, ihan fiksulta oikeastaan. :)
Hyvä hyvä hyvä
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ohjelmasta ei voi sanoa muuta kuin että OLIPA HUONO JUONTAJA, latisti koko ohjelman pyhäkouluasteelle.
Ohjelmasta ei voi muuta sanoa kuin että olipa HYVÄ juontaja! Ohjelmakin oli aika ok mutta juontaja oli todella hyvä. Olen nähnyt amerikan versiosta pari jaksoa ja kyllä saatiin tässä asiassa ainakin pisteet kotiin.
Linda olikin sitten ammattikorkeakouluopiskelija, joka puhuu neljää kieltä.
Mä en ole ihan varma, oliko se alunperinkään ihan samalla tasolla kuin muut mimmit..taisi edustaa ihan omaa sarjaansa eli 'kaunotarnörtti´.
Se Marie ei ymmärrä hyvästä käytöksestä yhtään mitään. Tosi inhottavaa naljailua toiselle koko ajan.
Ikää 20 mutta jäänyt teinipissis-asteelle.
Voitto meni kyllä oikealle parille. Ihme että se toinen pari pääsi noin pitkälle.
Kohta alkaa USA-versio, se on hauskempi.