Lähettäkää ulkomaalaiset pois Suomesta

mellakoimaan, eikä tekemään rikoksia.
RAJAT KIINNI PYSYVÄSTI JA HETI!
MENKÖÖT NIIDEN KULTTUURIENSA KANSSA SINNE MISTÄ TULIVAT!
Kun eivät edes halua sopeutua meidän kulttuuriimme, niin häipyköön Suomesta!
4338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Painukaa rasistit pois pilaamasta tätäkin keskustelupalstaa!

Äänestä
  • palsta aiheelle on...Toisaalta, asia on uutisissa ja tämä on uutispalsta...rasismi ja mielipide, monen mielipide on juuri tuon avauksen kaltainen? Sadat turhat avaukset samasta aiheesta sen sijaan ovat typeriä.

    Äänestä

sillai sano Fagrnäs, porvarit tahtoo niitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heitä ei tänne kaivata kirjoitti:

mellakoimaan, eikä tekemään rikoksia.
RAJAT KIINNI PYSYVÄSTI JA HETI!
MENKÖÖT NIIDEN KULTTUURIENSA KANSSA SINNE MISTÄ TULIVAT!
Kun eivät edes halua sopeutua meidän kulttuuriimme, niin häipyköön Suomesta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu