Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kaksi miestä kiihottaa....

olen nuori nainen ja en oikein tiennyt minne palstalle tämä olis pitänyt kirjoittaa mutta minulla on kiusallinen ogelma..tai oikeastaan omituinen ongelma.
Kiihotun nimittäin suuresti kun näen miesten esim. suutelevan. Monesti tyydyttäessänikin kuvittelen miesten koskettelevan toisiaan ja suutelevan ym. mielestäni tämä on jotenkin omituista...vain sittenkin täysin normaalia??
asiallisia vastauksia kiitos, tämä on itselleni aika arka aihe....
41282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Joo, kyllä tiedän tunteen. Olen 22-v. nainen. Paitsi että kiihitun myös naisista yhdessä ja vaikka sitten eläimistä. Mitä seksiä tahansa. Mutta ajattelin asian näin, että koska kyseessä on kuitenkin aika outo ja henk.koht. tuntematon asia (miehet yhdessä) niin tietenkin herättää mielenkiinnon. Kaikeenhan melkein kyllästyy ja tarvitsee uudenlaisia virikkeitä. Ei siinä mitään pahaa voi olla. Miestenkin suurin fantasia on päästä näkemään naiset nuolemassa toisiaan..

Äänestä

leikkiis kahen miehen kanssa etenki bi miehiä...

Mä olen itse bi narttu ja sit kokemuksia on muutamasta parista ja se on tosi kivaa piristystä...

Et outooko kenen mielestä on ja kenen ei et niinku sama kuin et ei maku asioista kiistellä heh..

Äänestä

että naisia kiihottaa nähdä miehen suutelevan miestä.Meitä miehiäkin kiihottaa ihanasti nähdä naisen suutelevan naista ja kullikin alkaa seisoa ainakin minulla.

Pornoelokuvissa on melkein aina suutelevia naisia,
mutta hyvin harvoin suutelevia miehiä.Eli niitä
tehdään miehille.

Äänestä

Eihän toi ole yhtään omituista!!
Kiihottuuhan lähes kaikki miehetki kahdesta naisesta niin miksei naisetkin kahdesta miehestä =)
Ja mikäs sen ihanampaa kuin kaksi hyvännäköistä urosta toistensa kimpussa!!
Ja sitäpaitsi, onhan niitä oudompiakin unelmia... Jotku sairaat unelmoi lapsista tai eläimistäkin..!
Että mun puolesta unelmoi vaan ihan rauhassa :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nainen ja omituiset unelmat kirjoitti:

olen nuori nainen ja en oikein tiennyt minne palstalle tämä olis pitänyt kirjoittaa mutta minulla on kiusallinen ogelma..tai oikeastaan omituinen ongelma.
Kiihotun nimittäin suuresti kun näen miesten esim. suutelevan. Monesti tyydyttäessänikin kuvittelen miesten koskettelevan toisiaan ja suutelevan ym. mielestäni tämä on jotenkin omituista...vain sittenkin täysin normaalia??
asiallisia vastauksia kiitos, tämä on itselleni aika arka aihe....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu