Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ONKO mahdollista?

Onko olemassa naista, joka saisi ja on saanut orgasmin joka yhdynnässä aina ekasta kerrasta lähtien?? En voi uskoa sen olevan niin, koska musta siihen tarvii opettelua kumppanin kaa. Ja eikös eka kerta oo yleensä kivulias? Ainaki mulla oli.. Joten luulis orgasmin olevan kaukana.. Vai miten on?? Näytteleköö nainen, jos on muka saanu jokaikinen kerta?? Vai onko poikkeuksia? Siis mua vaivaa tää asia sairaasti..
43448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

nyt ihan eka kerta saanut, koska totta, se sattui.
99%prosenttisesti kyllä olen sen jälkeen saanut, lukuunottamatta kertoja, jolloin alkoholilla on ollut osuutta asiaan tai kumppani huono.Taidan olla tämän asian suhteen syntynyt onnellisten tähtien alla.

Äänestä

Tässä aikoinaan mulla oli itseeni muutaman vuoden itseeni vanhempi nainen(sair.hoit.) . Kävin hänellä riiuulla vuodenpäivät. Hän oli kyllä melko erikoinen, kun aloin lähestyä häntä, pikkasen koskin sormella, alkoi uikutus, valitti ja uikutti koko aktin ajan, oli kuin yhtä orgasmia kuten hän sanoi. Yleensä vielä päälle itkeä tuhersi. Aluksi ihmettelin, teinkö jotenkin väärin tai koskeeko häneen. Ei, hän sanoi vain, että on niin onnellinen ja teki kokoajan niin niin hirveen hyvää. Monesti vuosien saatossa olen muistellut sitä naista sen sortin ainutlaatuisena, todella ihanana naisena. Terveiset vain Kyllikille.

Äänestä

minä sain ekalla kerralla, mutta nyt en saa enää millään. menetin neitsyyteni 1½ kuukautta sitten.

Äänestä
  • ...kun kaverini kehu saaneensa joka ikinen kerta poikaystävänsä kanssa. Mitin vain, onkohan totta? Ja jos on niin onkohan sit miehen rakastelutaidoissa mitään tekemistä asian kanssa? Itse aikoinaan joskus seurustelin saman miehen kanssa ja en saanu sitten ikinä orkkuu. Vaik muuten kyl oli aktiivinen seksielämä ja kaikenlaista tuli kokeiltua... Siks tää vaivaa edelleen mua...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Säde kirjoitti:

Onko olemassa naista, joka saisi ja on saanut orgasmin joka yhdynnässä aina ekasta kerrasta lähtien?? En voi uskoa sen olevan niin, koska musta siihen tarvii opettelua kumppanin kaa. Ja eikös eka kerta oo yleensä kivulias? Ainaki mulla oli.. Joten luulis orgasmin olevan kaukana.. Vai miten on?? Näytteleköö nainen, jos on muka saanu jokaikinen kerta?? Vai onko poikkeuksia? Siis mua vaivaa tää asia sairaasti..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu