Jos harkitset olet väärässä paikassa? tänne voi kirjoittaa täysin nimettömänä.et voi tietää kuka viestejä kirjoittaa. ja tuskin kukaan kuka täällä kirjoittelevista mistään mitään tietää!!!!!!!!
Harkitsetko moveen lähtemistä?
vinkkiasf
111092
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitään en sinänsä movesta tiedä, paitsi sen mitä nuo suostuvat itsestään paljastamaan.
Ja siitä on helppo päätellä että kyseessä on ihan perinteinen verkostokusetus taas.
Nihil sub sole novum.
Ettei KYSE OLE KUSETUKSESTA
Erona voi sanoa myös sen ettei verkostofirmoilla ole ollut ennen tällaista määrää tuotteita ja palveluita. Ja ne ovat myös 'Jokaiselle jotakin tyyliin'. Eli ei tarvitse lähteä pelkäksi liittymä tai kosmetiikkakauppiaaksi.
MOVE ON HIENO JUTTU
ole ollut tälläistä määrää ...mikä se amway sitten on?
Mitä väliä sillä määrällä on, kun jokainen tuote on selvästi ylihintainen.
ei ole amwayllakaan niin paljon tuotteita ja VARSINKAAN palveluita mitä movella! amway myy vain helvetin paljon motivaatio ja aivopesucdeitä!!!
Minä esiinnyn täällä omalla nimellä.Rehellisesti.Yksikään movelainen ei pysty minulle vastaamaan miksi ostaisin kalliimmalla jonkun tuotteen"laajasta" moven tuotevalikoimasta,kun jokainen saa samat tuotteet halvemmalla muualta.Ja nämä "Moven" palvelut saa suoraan kyseisiltä yhtiöiltä.Sähköt,go mobilet,outox on ylihintaista,k-18 sivut on on suora kopio seksiliikkeen sivuilta,tuotteet täsmälleen saman hintaisia,mistähän provision osuus silloin muodostuu,moven kassasta heh...tähän ei taaskaan kukaan movelainen vastaa koska ette pysty tosiasioita kiistämään...
Et ilmeisesti tiedä mitään liiketoiminnasta.Voin antaa sinulle vastauksen kaikkiin kysymyksiisi henkilökohtaisesti.Yhteystiedot niin otan sinuun yhteyttä.Jos haluat vastauksia
eli siis haet bensasi venäjältä, viljelet itse vihanneksesi, keräät kaikki tarjoukset lehdistä, kierrät kauppoja monta tuntia etsien halvinta kahvipakettia, autosi on UAZ jnejne... nämähän ovat niitä halvimpia vaihtoehtoja
k-18 osion provisiot muodostuvat varmastikin liikkeen itse maksamasta provisiosta MOVElle....vastaa nyt tuohon itse aloittamaasi viestiketjuun!
Teit sitten taas miehen työn ja takerruit pikkuseikkaan kun joku vaatii vastauksia :D
"k-18 osion provisiot muodostuvat varmastikin liikkeen itse maksamasta provisiosta MOVElle...."
hahahahhahahh:D movettaja2 on hassu mies.
Kyllä on tuo Movesokeus sokaissut tuon movettajan pahasti...Mikähän lääkitys auttaisi movesokeuteen...