kuka taklasi

heissan...
näkikö kukaan eilistä suomi - venäjä matsia ja siinä tapahtunutta rajua taklausta jossa venäläiseltä melkein lähti taju...kuka oli taklaaja???
3565
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no sehän oli legendaarinen puolustaja kolossi antti-jussi niemi kun taklas rysyltä padan sekasin.....

Äänestä
  • pelle, saatanan nörtti! olet tosi kova jätkä kun ryssittelet kotona tai kun olet isommassa porukassa, ota peili ja katso mitä näet. t:venäläinen

    Äänestä

  • niinpä... tuu sanoo meille päin naama! katotaan keneltä lähtee tajuu!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tunafish100 kirjoitti:

heissan...
näkikö kukaan eilistä suomi - venäjä matsia ja siinä tapahtunutta rajua taklausta jossa venäläiseltä melkein lähti taju...kuka oli taklaaja???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu