RONIHAN se voittaja on

SE ON PARAS EHDOTTOMASTI EI MUITA PUHEITA,PISTE.
8359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

vaix kui nyyhkisit.
Roni on hyvä mut ei voittaja.
Tulee jälkijunassa kuten Tuiskuki, jot siin meidän lohtumme!
Mut hyvä niinki.
MUT KUKA TIPPUU EKANA??

Äänestä
  • RONIHAN SE ON TIETTY !KAKSOSISTA MUKAMAS TOINEN, JONKA HUULET HEILUU TUULESSAKIN!!!

    Äänestä

  • Niin et voi olla kovinkaan musiikista tietävä ihminen ;)

    Äänestä

  • saanko nauraa sulle.. ? ;) kirjoitti:

    Niin et voi olla kovinkaan musiikista tietävä ihminen ;)

    Tosi hyvä laulu ääni. Sen levyn ostaisinkin.. :)

    Äänestä

  • maija kirjoitti:

    Tosi hyvä laulu ääni. Sen levyn ostaisinkin.. :)

    Roni voittaa..:)

    Äänestä

  • saanko nauraa sulle.. ? ;) kirjoitti:

    Niin et voi olla kovinkaan musiikista tietävä ihminen ;)

    nyt aivan väärin tuon vertaukseni. Musiikista en sinänsä sanonut mitään, vaan tarkoitin sitä, että Ronille taitaa käydä kuin Tuiskulle aikoinaan.
    Tuiskuhan tippui kolmannelle sijalle, mutta on nykyisin kai suositumpi kuin Pakarinen ja Wickholm yhteensä. Samoin luulen siis käyvän Ronille, vaikka tippuisi jo aikaisemmassakin vaiheessa.
    Ymmärsitkö nyt, mitä tarkoitin..?

    Äänestä

KATRI!

Äänestä

samaa mieltä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


generation kirjoitti:

SE ON PARAS EHDOTTOMASTI EI MUITA PUHEITA,PISTE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu