nyt on donjuan tyylisen narsisti miehen parasta saalistusaikaa...joten kannatta katsoa kenen kanssa jatkoille lähteen. kaikki miehet on tähän aikaan niin slipattuja, että donjuania on vaikea näihin juhlahumu aikoihin tunnistaa. muistakaa se, että puhuu hurmaavia heti, tarkkailee sinua, ja on heti tosi omistushaluinen, vaatii kertomaan ajatuksiasi, jos katsot kännykkää tai jopa ympärillesi kysyy onko tuttuja, ja kuka laittoi viestiä, vaatii sinua suutelemaan, ja antamaan numerosi heti..muista, että jakaa omaansa kaikille halukkaille. kysy ikää... jos ei kerro muista tai epäröi niin todennäköisesti valehtelee. onnea matkaan ja ei särkyneitä sydämiä pikkujouluista..
pikkujouluaika ja donjuan
saalistaa...varokaa
5612
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ootkos tyhmä kun varoittelet. Kaikkihan donjuan tyypin tunnistaa pelkästä tuoksusta. Se käyttää boss hajuvettä...ja koruja.
..........
...hopeanvärinen
Sama miestenvihaaja (tunnistaa kielioppivirheistä) täällä valittaa ja varoittelee kanssasisariaan kieroista hurmureista, joita pyörii ilmeisesti joka paikassa. Anna jo olla. Olet varmaan kokenut kolauksia suhteissasi, mutta kukapa ei olisi. Elämä jatkuu..
Äidinkielenopettaja täällä kielioppi virheitä tarkastelemassa? Hyvä kun varoitat muita ihmisiä jos tietty tyyppi kyttää naisia. Jarzen on varmasti itse sellainen kun sitä ottaa päähän varoittelu? Vai hä Jarzen?