pakko päästä jatkoon!

katri on paras!sen on päästävä jatkoon! onhan ronikin ihan ok,mut katril on makee ääni ja se on tosi kaunis.roni oli meidän koulussa pienenä ja esitti melkein joka juhlassa kerkesin kyylästyä siihen ääneen!!!!!!
1151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

OLIS OLLU SUN LUOKALLA TAI MISSÄÄN MUUSSAKAAN! YRITÄT SAADA JULKISUUTTA!


JOO MUNKI LUOKALLA OLI YKS MICHAEL JACKSON JA SIT YKS PAUL MCCARTNEY JA NE ON KUULEMMA PÄRJÄNNY NYT TULEVAISUUDESSAKIN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katri fani kirjoitti:

katri on paras!sen on päästävä jatkoon! onhan ronikin ihan ok,mut katril on makee ääni ja se on tosi kaunis.roni oli meidän koulussa pienenä ja esitti melkein joka juhlassa kerkesin kyylästyä siihen ääneen!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu