Mä tXcC. Pauliina YÖK!

Miten se läski kehtaa esiintyä telkussa? Ite painan 40kg ja oon 170cm. Siis kaikkien kuuluis olla tän näkösii kun mä.
13971
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

sun laiha nikkis ei pelaa kalleriassa,vai omaatko sittenkin suuren painoindeksin?Mikä olet arvostelemaan muita? Kohan kun vanhenet saattaa olla et muuta nauraa sulle,kukkakeppi!

Äänestä

provo tuo on, ei kukaan oikeasti voi ajatella noin.

Äänestä
  • jep jep

    Äänestä

Meitä ihmisiä on monenlaisia,on lihavia ja hoikkia,on rumia ja nättejä,on vammaisia ja terveitä. Pipsa jos olet muka niin laiha, sinä kärsit anoreksiaa.

Äänestä
  • Pauliina osaa laulaa hyvin. Hän vaikuttaa myös ihan mukavalta ja fiksulta naiselta. Ei muutama liikakilo tee ihmisestä toista huonompaa.
    Inhottaa nää arvostelujat. Kantsis käydä peilin edessä. Ei taitas olla sen jälkeen kanttia mennä idolsiin, kuten esim Pauliina.

    Äänestä

Minkähä näköi naamas on... ku oot ni hyvä arvoselee muita, ni kyllä sulla taitaa itsetunto kolottaa jossain. ihmiset on luotu sellasix ku ne on, ja langan laihat akat on rumia...luuta ja nahkaa!! vain 20% miehistä pitää luurangoista, mietippä sitä! jos sä oot kerran ni hirveen täydellinen ni haeppa johki jenkkeihin malliksi, ois kiva kattoa miten käy... sinnehän huolitaan vaan "anorektikkoja"!ootko jotenkin ylpeäalipainoisuudestas?? ootko saanu ruokaa tarpeeksi? Neuvo: pelastus armeijalta saa ruokapaketteja, ne vois tehä sullekki terää.. Anorektikko!!!!!!!!!!!!!!

Äänestä

Olet kyllä jo alipainoinen ja pahasti... Jos nyt edes oikeasti painat noin vähän. Pyöreydessä ei ole mitään vikaa, mutta liian pyöreä ei tietenkään saa olla.. Kerroppas mikä se nickisi on niin käydään katsomassa, minkä näköinen olet, että onko varaa haukkua yhtään.

Äänestä

toiset ovan syntyjään tai geeneiltään isompia kuin muut. joillakin on isot luut. yritäppä laihduttaa luiden kohdalta!!!! pauliina on tosi rohkea kun uskaltaa näyttää erilaisuutensa. ei sunkaan tarttis yhtään arvostella muita kun olet itsekäs ja omahyväinen. mietippä afrikkalaisia koyhiä lapsia. ne antais varmaan paljon jos sais olla lihavia......... MIETI!!!!!!!! olen aika nuori muttei se estä ajattelemasta järkevästi! mieti mitä kirjoitat!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Oma mielipiteeni, pullerot. No, en ole oikeasti itserakas tai mitään.. tai ehkä vähän...

    Äänestä

  • Pipsa<390 kirjoitti:

    Oma mielipiteeni, pullerot. No, en ole oikeasti itserakas tai mitään.. tai ehkä vähän...

    oot varmaa sellanen ritsapillu, joka tuol kartsal istuu jossai liikenne jakajan keskellä ja hakee huomiota, mut miten tollasen luurangon voi huomata... minkähän ikänen olet?? 9? oota ku kasvat vähän nii eiköhän niitä kiloja rupee sullekkin tulemaan!!

    Äänestä

....nyt housut jalkaan ja lopeta se kaivelu ja happyhuulilla leikkiminen. Ne turpoo ja tulee läskiks.....!

Äänestä

ai miten kehtaa!!?? SILLÄ ON NIIN PERKELEEN HYVÄ ITSETUNTO!! mut sä olet jo itserakas.. rakasta vaan ittees ja kannusta laihuutta.. hope sul tulis bulimia, ja sen jälkee toivosit et olisit mielummin lihava ku laiha!!! perkelee törky möykky!! :D

Äänestä

Onpas sinulla sairas huumorintaju. Onko tuollainen
mielestäsi hauskaa?

Anoreksia on vakava asia, eikä mitään vitsailun ja
provoilun aihe. Aikuistuisit sinäkin hiukan ja häpeäsit
käytöstäsi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pipsa<390 kirjoitti:

Miten se läski kehtaa esiintyä telkussa? Ite painan 40kg ja oon 170cm. Siis kaikkien kuuluis olla tän näkösii kun mä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu