Hyvä Henna!!!

Kiva, että olet jatkossa Kainuun kaunisääninen tyttö.:)
Olen puolestasi onnellinen!
6688
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sulta ei äänestäjät lopu. Ihana laulaja, herkkä tyttö. onnea kovasti!

Äänestä
  • niin mahtava ääni!
    Hieman ujo, mutta sen jokainen ymmärtää. On suuri muutos joutua julkisuuteen tavallisen nuoren elämästä.

    Äänestä

se herkkyys näkyi? Istuu kuin tatti.

Äänestä
  • paremmin kuin Henna!
    Ettei tarvitse turhaan nalkuttaa.

    Äänestä

Kaikki vastuuntuntoiset pohjoissuomalaiset äänestämään Hennaa!

Äänestä

jatkopaikkansa, sanoivat tuomarit mitä! Onnittelut!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


onnea ja halit sinulle! kirjoitti:

Kiva, että olet jatkossa Kainuun kaunisääninen tyttö.:)
Olen puolestasi onnellinen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu