kulkuri

eipä sinusta ole kuulunut pitkään aikaan mitään vois sitä joskus käydä kyselemässä kuulumisia.niinhän sovittiin!suutuitko viimeseistä?
1606
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eiiikö mitä sehän on ihan normaalia että toinen oksentaa niskaan kun toinen on ottamassa suihin toiselta. Mutta että perättäisinä kertoina. En minäkään mikään kone ole, haluan että pidät minua ihmisenä....enkä halua enää leikkiä lepakkoa! Jos otat nämä asiat huomioon niin ehkä sitten....

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


tiedät kuka kirjoitti:

eipä sinusta ole kuulunut pitkään aikaan mitään vois sitä joskus käydä kyselemässä kuulumisia.niinhän sovittiin!suutuitko viimeseistä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu