Tuntuiko kestääb siltä että jolloin finalisteista olisi jo kihahtanut pissi nuppiin?
Siis kellä?
Siis kellä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
jo ennen tätä.
Ronilla. "katsomossa voisi olla pikkutyttöja "Roni on ihana lappujen kanssa"... "fanikirjeitä voisin laittaa seinät täyteen"...
ei AINAKAAN ronilla oot visiin kade sille!!!!
tyttösellä jolle asiantuntijat olisivat antaneet naiseksi tulemisen vuosia ensin.
musta tuntuu että Ronilla on vähän kihahtanu päähän.. !!
Mutta Roni älysi heittää hattunsa heti yleisöön, kun huomasi että se alkoi täyttymään kusella! Pelimies.
juu ronilla on hiukaun.. ;D
kaikki aattelee noin nyt koska se typerä punapäinen ämmä sano nii ,ennen sitä kukaan ei aatellu nii!!! vai onko tää jotai et ei se voi olla kiva koska se ei ole syntynyt suomessa???!!!
Tiedä nyt onko kellään varsinaisesti pissi noussut päähän, mutta mielestäni Roni tuntuisi jotenkin esittävänsä itseään suurempaa. Henkilö ei kaikenlisäksi osaa laulaa kuin tasan yhdenlaista musiikkia. Varsinainen pop-idoli...joopa joo.
mielipideasioita!!!
Ronillahan kihahti päähän jo enneku oli laulanut edes semifinaalissa! Odotan innolla ensi viikkoa, mitenhän ronilla sujuu sukkahousuhevi :D Varmaan yrittää hatuilla ja slipoovereilla saada ne pikkutyttöjen sydämet (jälleen kerran) sulamaan, minuun ei tehoa.
Milloinkahan ihmiset tajuaa, että roni ei osaa edes laulaa...?
Ihan tässä aiheesta poiketen, mitä on sukkahousuhevi?
Juu samaa mieltä!
Muutama vuosi aktiivista laulun opiskelua voisi auttaa. Perustaidot pojalta löytyy, mutta ei tuo mitä on nähty yksinkertaisesti riitä!!!
Kyllä tosiaan näkyi ainakin Ronilla nousseen hattuun , niin että pahaa teki .HYI! Minulta siirtyi kannatuspisteet heti Katrillle !
Ei Roni ole vielä voittanut eikä toivottavasti voitakkaan jos jatkaa tuohon tyyliin!
En kyllä minäkään halua Ronin voittava, mutta menestystä hän saa silti, se on varmaa!
Mutta se sukkahousuhevi, mitä on?
Roni on tuisku 2 joka valloittaa kaikki pikku tytöt ja sen myötä saa ääniä.. ja viime jaksossa uskalsi puhua oikein faneistaan.