Täh?

mikä vitun idols? onks se joku uus vaatemerkki? :/
6313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Idols on tv ohjelma, missä etsitään idolia.
Eli siis kilpailijat laulavat ja niitä pääsee aina jatkoon ja lopulta voittajasta tulee artisti...

Äänestä
  • kiitos paljon! mun pakko kiittää sua jotenki, mennäänkö huomenna vaikka kahville? :)

    Äänestä

kahvimerkki, on muuten hyvää kahvia!

Äänestä
  • Karaokeilta joka on suunnattu 4-10vuotiaille pennuille.

    Äänestä

joku laulukisa!
oot eläny aika tynnyrissä! hahhaa :) tai sit leikit :(

Äänestä

:DD Mitäs sä nyt tommosta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wtf? kirjoitti:

mikä vitun idols? onks se joku uus vaatemerkki? :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu