Mitä ihmeen shittiä täällä koko ajan puhutaan siitä miten uskossa kukin on?! Ja Hennankin pitäisi ilmeisesti viimeseen asti välttää biisejä joissa sattuu vaikka enkeli tai taivas sana olemaan? Mitä ihmettä. Aerosmith = gospel jos laulussa mainitaan enkeli? Tällä kaavalla myös Gospel = Robbie Williams. Herätkäähän nyt vähän ihmiset.
Mitä ihmettä
ihmettelijä
11572
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jokainen tietää hennan olavan Helluntalainen ja Nämä Veijosethan tiietään: sokeita fundamentalisteja.Ei jumalauta tuollaista voia ottaa.
Jos te todella luulette Hennan olevan Helluntalainen, niin sanon tähän väliin, ettei ole. Aivan samanlainen nuori, kuin muutkin nuoret. Perättömien juttujen levittelyn voisi jättää, kun ette tiedä puhutteko edes totta.
ettei se muka ole hellurei friikkejä? No on kait,se siitä.
Mikä on oikea uskontokunta että voi olla idoli??
ja Israel fanaattista en ainakaan minä pidä mitenkään suotavana.
että kaikki helluntailaiset ovat israelfanaatikkoja. khyl.
Onkos sillä laulamisessa niin merkitystä, mitä uskontoa harjoittaa? Minusta se on yksi lysti.
Herää vain kysymys, miksi se niin sinua ärsyttää? Siihen täytyy olla joku muu syy kuin pelkkä uskonto.
Näissä uskontokeskusteluissa ei sinänsä ole mitään järkeä, ei luulisi paljon haittaavan onko uusi idoli juutalainen vai luterilainen?
kiero tapa hankkia kirkolle lisämainosta se ihhottaa todella.
Onks se sitten oikein että kaikki EI uskovaiset hommaa lisämainosta itselleen saatanalle. Pakkohan se on noin olla jos kerran helluntalainen helluntakirkolle niin sitten uskomattomat omalle "herralleen" saatanalle
Missä V*tussa siellä on mainostettu yhtään mitään uskontoa?!?!?!?!?!