Eero Paloheimo

vihreä joka puhui asiaa.
198
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Me ihmiset olemme ahneita, oltiin sitten vihreitä tai ei, mutta EU:n tutkimuksen mukaan sanoivat vihreitten olevan siellä ahneimpia

Ja kun ollut ja on mahdollisuuksia ahnehtia, niin eipä näy lausuntoja alalta josta oma raha tulee

Kyllä Paloheimo oli täysin oikeassa, sanoessaan ettei vihreitä kiinnosta kuin ilmaiset taksiliput

Valittaen täytyy tämä tosiasia todeta, koska ei alan uskovainen niin eipä ole mitään puolusteltavaa

Eli, uskon puolella jo liikutaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oli viimeinen kirjoitti:

vihreä joka puhui asiaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu