Menis olemaan lapselleen hyvä äiti eikä määkis täällä "honolla suomella".
Kaukana idolista tää akka!
Kaukana idolista tää akka!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Mä olen pyörinyt nuissa musa hommissa jonkin aikaa ja se on totta niinku se laulkunope sano et agnesin äänestä moni maksais miljoonia... niin mahtava ku se on ja eikö nää oo laulukisat
?????
agnes on ihana ja ainut joka noista rakastaa aidosti tota hommaa. ja sil o vielä aivan ihana ääni..
RUMA on ku petolinnun perse. On siellä joku toinenkin vastaavan RUMA eukko-otus.
Ei löydy toista yhtä karseeta "typyä" tästä maasta! Ja agnes onkin tuontitavaraa, hyi hitto.
PTHYI!!
kauhufilmiin, ei idoliksi.
Että näin.
Ihan totta?
WOW, kaikkee sitä oppii kun vanhaks elää..
Se on ehkä sun mieli pide mun mielestä se on hyvä...
MUTTA RUMA!
EI OO
TODELLA RUMA, ON!
EI OLE!!!
KHYYL...ON!!
Oikein naurattaa kun lukee tätä viestiä.
Voitko sanoa että et saa selvää Agneksen puheista?
Mielestäni se on oikein hyvää ja sujuvaa suomea ulkomaalaiselta. Ja mitä ulkonäöllä on väliä? Eihän Idolsissa haettu mallia? Vain hyvää laulajaa. Et ilmaissut mitään hänen lauluäänestänsä viestissäsi, joten arvioit vain tämän huonoksi ulkonäönsä, kielensä ja "typeryytensä" perusteella.
Voi että mitä pikkusieluja siellä taas kirjoittelee.
Huomaa että murkkuikäiset ovat taas päässeet vauhtiin.
Agnes on kaunis,hyvin persoonallisen näköinen neiti ja uskaltaa olla oma itsensä, toisin kuin nykypäivän lökäpöksyt ja pikkupimut jotka pukeutuu saman kaavan mukaan eivätkä uskalla erottautua porukasta, ettei vain tulisi sanomista.
Erilaisuus kunniaan, Agnes rulaa!!
..Agnes ois just sellanen joka sais polvet tutisemaan!
jos tykkää maikel jakson tyylistä. sehän on niinku haudasta noussut.
Olette kyllä kaikki (tai melkein) aika rasistisia.
"hono suomi" "sopisi kauhufilmiin" yms.
Jes. En kyllä ois näin monesta suomalaisesta uskonut, ja miehet/pojatkin on tosi ihania. Ymmärtäisin paremmin jos me tytöt/naiset sortuisimme tuohon, koska me nyt juorutaan vähän kaikesta.. ;-) Tai siis joo.
We got winner!
Sieltä viuhahti rasisti-kortti! Sillä lailla!
Otapa >omituinen< käsitteistä selkoa ennen kuin heittelet "kommenttejasi".
Ei tuomari-miehet häntä turhaan kehuneet "Jumalattareksi" niin paljon hänestä lumoutuivat.
Keskenkasvuiset pitävät vielä säälittäviä barbeja kauniina. Oppivat kyllä arvostamaan vielä luonnollista persoonallista kauneutta kun ikää vähän tulee.
No hohhoijaa...pitäisikö kaikkien noudattaa samaa kaavaa pukeutumisessa? Pitäisikö kaikkien näyttää kuin samalla muotilla tehdyiltä? Ja mitä helvetin väliä sillä on vaikka näyttäisikin "haudasta nousseelta" niinkuin tämä yksi valopää kirjoitti???Oletko todella niin massa eläin että sinun pitää arvostella toisia ihmisiä ulkonäön ja pukeutumistyylin perusteella???
Taidat olla juuri niitä yksilöitä joilla on oma itsetunto erittäin alhaalla ja kateellisena panettelet kaikki vähänkin erilaiset ihmiset jotka eivät sisälly sinun kategoriaasi???
Inhoaisit varmaan minuakin. Olen kahden pikkupojan äiti vm.-73, pukeudun mustaan nahkaan ja ajatella: hiuksenikin ovat mustat ja pitkät.
Ajattelehan pikkuisen mitä kirjoittelet, annat itsestäsi säälittävän ja erittäin typerän ihmisen kuvan. Pienen itsetutkiskelun avulla sinustakin saattaa tulla vielä joskus jotain.
HYVÄÄ JATKOA TEILLE KAIKILLE JOTKA PUOLUSTATTE ERILAISUUTTA, EIKÖHÄN TÄTÄ MASSAA OLE JO AIVAN TARPEEKSI...:)
riippuu ihan siitä minkälainen muotii se on
Perustele väitteesi. Miten Agnes vaikuttaa tyhmältä?
Siksi koska ei osaa suomea yhtä hyvin kuin sinä?
Et sinäkään fiksulta vaikuta kun haukut nimettömänä
toisia.