Ei keskustelua bändin jäsenten yksityiselämästä

a.v.a

Palstalta poistettu avauksia joissa pyritään saamaan tarkempaa tietoa Jani Wickholmin bändiin kuuluvien henkilöiden siviiliasioista/-töistä - sellaisista asioista/tehtävistä, jotka eivät ole millään tavoin liitoksissa siihen että nämä henkilöt säestävät Jani Wickholmia keikoilla.

J.W:n bändistä yleisellä tasolla (keikoista, soittotaidoista jne.) voidaan keskustella tällä palstalla julkisesti, mutta Wickholmia säestävien yksityis- ja bänditehtävien ulkopuoliseen elämään liittyviä asioita puolestaan ei ole soveliasta ruotia täällä.

4

1258

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • a.v.a

      Mielestäni osa nyt poistetuista Jani Wickholmin bändiä koskevista viesteistä olisi saanut jäädä palstalle.

      Poistoja vaatinut henkilö ei ole/ei ollut Jani Wickholm.

      Henkilökohtaisesti koen että keskustelua bändistä yleisellä tasolla täytyy voida käydä, myös soittajien nimet täytyy voida mielestäni mainita - tekeehän bändi julkista työtä.

      Olen ottanut yhteyttä ylläpitoon tässä kohdin muutamissa kysymyksissä - odottelen vastauksia niihin.

      • Närkki

        Kiitos vastauksestasi :D


    • Tyttö janittaja

      Pyydän anteeksi, kun taisin puhua bändin siviiliaisioista. Mutta viesti on jo poistettu. Anteeksi.

    • NnNnAaAatTtTtuUuU<3<3...

      Moi!! Kulle sä ( a.v.a ) että lukeko Jani Wickholm täältä juttuja hänestä ?

    Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taisin tehdä virheen

      Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle
      Ikävä
      44
      2972
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      36
      2631
    3. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      53
      2584
    4. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      101
      2244
    5. Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi

      Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle
      Ikävä
      48
      2084
    6. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      338
      1874
    7. Mitä haluat sanoa kaivatullesi?

      Onko ikävä? Milloin näitte viimeksi?
      Ikävä
      150
      1546
    8. Nainen, mulla olisi sulle pari vinkkiä

      Kerro vain ongelmasi niin annan siihen vinkin. :/
      Ikävä
      73
      1408
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      23
      1188
    10. Nainen onko sulla supervoimmia ?

      Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.
      Ikävä
      28
      1175
    Aihe