tietääkö kukaan milloin ilmestyy kymppitonni dvd-boksi, joka sisältää kaikki ko. visailuohjelman jaksot?
kymppitonni
riittafani
19600
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Ei koskaan....
Sehän on HUIPPUSARJA!!!
Big Brotheristakin tulee jouluksi dvd boksi. Kyllä saa jäädä pukinkonttiin...
Paljon sulla niitä on??? Varmaan oma huone niille ...JUMAKAUT!!!
Mul oo vie yhtään boxia, ne jumittaa kaikki postissa X( Mitäköhän tohon Big Brother boxiin tulee?
...muuta jo Hesaan!!! Ja että mitä BB boxiin ...kaikke turhaa varmaan ..en kyllä aio hankkii!!!
Yhtälailla posti ne boxit sieltä jostain tuo, asuin mä sitten Hesas tai Venuksessa. Mun kaveri sano, et siinä BB boxissa on KOKO Suomen Big Brother XD Juu, kolme kuukautta ihmisten kökkimistä yhessä boxissa XD
Ei mitään postii!!! Joo heräs mielenkiinto tohon BB boxiin ...siis KOKO tuotantokaus ois siinä ...pitääki pistää muistiin (...että käy ANttilasta ostamassa eikä mistään postin kautta odotellen ikuisuuden)!!!
Eikä oikeastaan koko Euroopasta noita MADtv dvd:tä, että joutuis niitä Hesassakin oottaan postist... Jee, kolme kuukautta ihmisten makoilua sohvalla, pakko oikeen maksaa sen kattomisesta XD Mul on Kummelitkin ihan vaiheessa ja huomenna tulee Madventures, kääk ja jees!
Säästyypähän aikaasi ...mutta siinä menis mun aika chattailla niiku nyt on menny ku vähän kiireitä ...no nyt voinki lainata ...tässä osote: Piupaupiipaa ...mikä tähän tuli?!?!?
Poliisi iskee ku jätkä yrittää lainata multa lapsipornoo, KÄÄK! Ja huomen ostan uuden myllyn ja pääsen kunnoll pelittään GW:tä, jess!
Eipä tuu nyt mieleen mikäs se semmonen!!! No mut jos rupeet gw:tä pelaa niin eihän sulla aikaa niitä boxei oo kattoo ...eli tässä se osote: piiuwauuupiugiiusii ...SAATTAN!!!
Eli köyhän miehen World of Warcraft. Ei kuukausimaksui, vaan saa ilmatteeks vääntää nettiropee niin paljon ku huvittaa. Ja ne boxit, no jos määäää... Eiku hei, mullahan on huomisillasta eteenpäin neljä päivää lomaa, mullahan on hyvin aikaa taas pelleillä niitten kanssa. X)
No katot ne boxit jouluaattoon MENNESSÄ ja lähetät ne mulle sopivasti jouluaatoks ...SOVITTU!!!
PS.Niin ja Debra mukana ...XD!!!
Ja jos niitä ei silloin näy, niin voit syyttä Postimies Patea. Missäs helvetissä mun MADtv lootani kuppaa?
...se kuule KUOLEE sillon ...sun käsissä on nyt postimiehen henki ...ajattele nyt sen perhettä ...jouluaattona kuolee ikävään "onnettomuuteen..."
Huitase Patelle yks munkin puolestani, meikän Madventures boxin kotelo oli runnottu >X( Varo sen kissaa, se tulee ja syö sut XD
...mun RAIVON ohella ...joudun niiku lainaa jonku risan MAdTV boxin ...EI KELPAA ...ja se Debra tänne ....HETIIIIIIIIiiiiiiiiiiiiiiii!!!
Uusin, muoveihin pakattu Pelaaja-lehti ja muovit revitty auki! Ensiks rikotaan mun boxit ja sitten luetaan mun lehdet, Pate saa kohta keräillä itteensä hangesta...