Vasemmistoliiton

populistinen NATO kortti ,
ihan sama kenet valitsemme Presidentiksi on Suomi NATON jäsen kolmen vuoden sisällä.
4210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • vasuripalstaa lukee?

    Vaikka eipä tuo yllätys ollut kyllähän kommari kommaria tukee ja vahvistaa entisestään päätöstäni olla äänestämästä Halosta.

    Äänestä

  • jotain hemmetin kirjoitti:

    vasuripalstaa lukee?

    Vaikka eipä tuo yllätys ollut kyllähän kommari kommaria tukee ja vahvistaa entisestään päätöstäni olla äänestämästä Halosta.

    ei saa vielä äänestää, ei kiinnosta politiikka yhtään. Menkää politiikkasivuille politikoimaan.

    Äänestä

Luulisin, että propagandakoneisto on valppaana ja nielaisee sopivan syötin, kun asia tulee ajankohtaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naurettava kirjoitti:

populistinen NATO kortti ,
ihan sama kenet valitsemme Presidentiksi on Suomi NATON jäsen kolmen vuoden sisällä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu