Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Haluu Saijan kuvia!!!

Jos joku voisi olla niin ystävällinen ja osoittaa joulumieltä, kun sekin on jo niin lähellä, ja laittaa Saija Ketolan uusimpia kuvia kaikkien ihailtavaksi, niin täällä olisi ainakin yksi, joka olisi ikuisessa kiitollisuudenvelassa.

Uudessa Jallussa niitä näyttäisi olevan, ja kyllä siellä kaikki paikat näkyi.
511756
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

NO HELVETTI MOLOPÄÄ OSTA SE UUSIN JALLU

Äänestä

tee lehteen saija ketolan vitun kohdalle reikä ja nai siihen.. vitun pöljä!

Äänestä
  • Kunpa jollakin tavalla voisin pukea sanoiksi kiitollisuuteni teille molemmille vastanneille. Oli todella mukava saada opastusta ja neuvoja tähän ongelmaan.
    Pitkään aikaan en ole Suomi24:een kirjoitellut mitään millekään palstalle ja nyt tauon jälkeen onkin mukava havaita, että täältä löytyy edelleen jalomielisiä ihmisiä, jotka eivät jätä lähimmäistään pulaan.

    No joo, siis eilen osui jollakin sivulla silmään, että Saija Ketola poseeraa uusimmassa Jallussa taas ilman rihman kiertämää. Ja ajattelin, että olisi ollut "hauska" nähdä nuo kuvat. En kuitenkaan ollut ajatellut sijoittaa latin latia siihen, että saisin kyseisen aviisin itselleni, kun se nyt kuitenkin on suhteellisen kallis, muistaakseni 9€:n paikkeilla.
    Sitten tuli mieleen Suomi24, seksifoorumi ja sen aina yhtä avuliaat käyttäjät. Joten ei muuta kuin kysymään, josko joku olisi jo skannannut kuvat kaikkien ihailtavaksi.

    Mitä hittoa oikeastaan ajattelin?!
    Olisihan se pitänyt muistaa, että täältä on ihan turha tulla kyselemään yhtään mitään.

    Vielä kerran, nimimerkit Nimetön ja osta; Kiitos sydämeni pohjasta teille molemmille, teette Herran työtä. Jatkakaa tinkimätöntä ja pyyteetöntä puurtamistanne yhtä suurella sydämellä, kuin tähänkin asti.
    Olisipa teidänlaisianne enemmän.
    Kiitos.

    Äänestä

näyttää Saijalla taipuvan dildo myös kakkoseen kivasti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jallu kirjoitti:

Jos joku voisi olla niin ystävällinen ja osoittaa joulumieltä, kun sekin on jo niin lähellä, ja laittaa Saija Ketolan uusimpia kuvia kaikkien ihailtavaksi, niin täällä olisi ainakin yksi, joka olisi ikuisessa kiitollisuudenvelassa.

Uudessa Jallussa niitä näyttäisi olevan, ja kyllä siellä kaikki paikat näkyi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu