Tiputus

Döö

Oikein että Roni "pissi päähän noussut" tippui! Jee! Katri voittaa, by the way.

4

301

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Elena

      Mulla meni kyllä aikaa ton totutteluun.

      • Kriisiapuako?

        Järkytyitkö oikeesti? Nyt pitää saada apua sulle, eihän siitä tule mitään että joudut oikein "totuttelemaan". Joku on tästä vastuussa! Tunnet varmasti olosi pöyristyneeksi?

        VOI HELLANDUUDELIS SENTÄÄN!!!!


    • erkki

      Ihan oikein että roni pääsee takas sinne amerikkalaistyyliseenravintolaan paistamaan purilaisia, jos siellä vaikka vähän tasaantuisi toi nesteen pinta päänupissa.

      "Hiukka" itseään täynnä oleva tyyppi, mutta sai ONNEKSI ansaitsemansa kohtalon, eli TIPPUI kuin eno veneestä...!!! Se on hyvä se!!!

      • Döö

        Eihän se meinannu uskoa että "HÄN R'n'B huipputulkitsija" voi tippua jatkosta!!! Aina jakso höpistä ja kiitellä fanejaan...yksinkertaisesti liian varma itestään ja kompastu siihen!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka paiskasi vauvan betoniin Oulussa?

      Nimi esiin.....
      Oulu
      80
      5029
    2. Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa

      Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h
      Maailman menoa
      73
      4668
    3. Jos vedetään mutkat suoraksi?

      Niin kumpaan ryhmään kuulut? A) Niihin, jotka menevät edellä ja tekevät? Vai B) Niihin, jotka kulkevat perässä ja ar
      Sinkut
      111
      2997
    4. Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan

      Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv
      Maailman menoa
      83
      2917
    5. Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p
      Maailman menoa
      23
      2384
    6. Vain vasemmistolaiset ovat aitoja suomalaisia

      Esimerkiksi persut ovat ulkomaalaisen pääomasijoittajan edunvalvojia, eivät auta köyhiä suomalaisia.
      Maailman menoa
      59
      2025
    7. Anteeksipyyntöni

      Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska
      Järki ja tunteet
      20
      1760
    8. Miten must tuntuu

      et sä ajattelet mua just nyt
      Ikävä
      32
      1523
    9. Sydämeni valtiaalle

      En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden
      Ikävä
      113
      1415
    10. Kun et vain tajua että

      sua lähestytään feikkiprofiililla :D Hanki aivot :D m-n
      Ikävä
      185
      1318
    Aihe