media!!!antakaa

vittu että ne voi jankuttaa siitä sen lapsesta....mun npuolesta sillä voi olla vaikka 5 lasta mutta agnes olis siltikin mun suosikki!!!
1134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samoin. Ei vaikuta pätkääkään mitkään lehtijutut. Agnes on paras. Naivia lehdeltä luulla, että suomalaiset eivät juttujen takia äänestäisi. Nähtiinhän tuo eilen! Onneksi löytyy vielä tiettyä rehellisyyttä ja omaakin arviointikykyä ihmisistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


agnesin olla jo !!!!!!!! kirjoitti:

vittu että ne voi jankuttaa siitä sen lapsesta....mun npuolesta sillä voi olla vaikka 5 lasta mutta agnes olis siltikin mun suosikki!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu