Älkää nyt pikkutytöt yöunia menettäkö, kyllä Roni Transu tulee takaisin julkisuuteen. Mäkkärin mainos tai esim chatin tai vaikka älypelin juontajaksi Ronilla on hyvät mahdollisuudet..
Vastaukset 3
Tietääkseni Ronin sukunimi on Tran EI Transu. Mikään ei ole niin lapsellista ja helveksittavaa kuin nimen vääntäminen joksikin muuksi.
- ^Ronin_Fanittaja^
Ja Ronihan ei oo mikään transu!
Se on Roni Tran!!!!!!!!!!!!!
Ja kyllä tässä yöunet on menettänyt ja on siinä jo monesti multa tultu kyselee että itkenks mä ja oon vaan sanonut että menkää pois.
Terveydellinen haitta on siis tullu! :(
Roni kyllä palaa julkisuuteen!
Me tytöt rakastetaan sitä!- zeni.oulu
tule pliis laulajaksi ku sulla on ihku hyvä ääni mä oon sun fani TW:kata eli jenni 16wee!!!!!!!!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2402067
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601204- 211131
- 41746
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤228682Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa205622- 51475
- 38448
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42432