Ovatko Vanhanen ja Kallis

napalankoja?
162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ihan sama vaikka Bjarne Kalliksen vaalivankkureissa istuisi itse herran enkeli Kaabriel ja penkit täynnä eduskunnan kansanedustajien kaikki kierrätys-julkkisnaiset taikka Pääministeri Matti Vanhasen takapiruna itse pääpiru helvetistä, näissä pressavaaleissa, nnin he eivät valitettavasti tule valituksi kumpikaan seuraavaksi Suomen pressaksi.

Jääkööt perkele niitten kierrätys-julkkisnaistensa sexsileluksi!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nalle W kirjoitti:

napalankoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu