No niin tätäpä odottelinkin Irakin skandaalista saakka: alkaa tulla nämä Halos-Lippos-Tuomioja sotkut esille: nyt sitten CIA on saanut jo kuljetella solmionsilittäjän luvalla vankejaan kauttamme.
Kun te ihmiset ymmärtäisitte mikä joukko meillä on johdossa ala SDP. Stasilistalaiset eivät keinoja kaihda?
Kun te ihmiset ymmärtäisitte mikä joukko meillä on johdossa ala SDP. Stasilistalaiset eivät keinoja kaihda?
Vastaukset 6
Vanhimmat
roistojen kuljettamisessa on?Eikös terroristit pidä aina kuljettaa telkientaa
Onko sinulle sitten ihan noin yksiselitteistä kuka on terroristi? Minulle ei todellakaan.
ei ne itse tule ilmottautumaan.
Ei voi käsittää,mikä saa Suomen Sosiali Demokraattisen Puolueen eliitin nuoleskelemaan Yhdysvaltain CIA.ta. Erittäin luihua peliä.Herää kysymys,onko tämä nuoleskelu vastapalvelu jostakin,esimerkiksi työläis-listojen luovuttamisesta CIA.n käyttöön yleislakon aikoihin? Sopiko Lipponen jotakin "koalitio"huumassaan USA.n presidentin kanssa???
ob ihmiset tulossa. UMTS skandaali?
Sellaista valehtelija sakkia ne ovat aina olleetkin. Ei mitään uutta auringon alla. Mutta aina on uusi sukupolvi hölmöjä valmiita sortumaan demarien valeisiin. Sitten itketään jälkikäteen kun huomataan miten sitä on tullut pissatuksi silmään.