BIN LADEN SUOMESSA ?!

Joulupukki

Selitys sille, että CIA:n rahtikoneet ovat lennelleet Suomessa ja Ruotsissa,on se, että Amerikkalaisen rikollisjärjestön, CIA:n (joka aseisti ja yllytti saddam Husseinin käymään verisen hyökkäyssodan Irania vastaan ja tappaa nyt Husseinin asianajajat, jotta Saddam ei pääse kertomaan maailmalle,kuka oli päävastuussa), painajainen ,Joulu, on lähestymässä.On selvääkin selvempää, että ovela Osama bin Laden yrittää naamioitua Joulupukiksi satojen ja tuhansien joulupukkien joukkoon.Ovela Allahin soturin juoni !

Ei kannata ihmetellä, jos näkee tummalasisia CIA:n agentteja istumassa pukin sylissä ja nyhtämässä parrasta; sillä vain aidolla Ladenilla parta ei lähde irti.Rahtikoneita ei kannata ihmetellä siksi, että CIA vie tarvittaessa kaikki joulupukit Guantanamoon, jos Bin Ladenia ei ala löytyä.Mutta jos pukki herääkin kalterien takaa, niin todennäköisintä on, että suomalainen konstaapeli on korjannut pukin viimeisen keikan jälkeen kadulta talteen.

Mikä on muuten USA:n lahja Irakin lapsukaisille ?
Se on valkoinen fosfori,joka antaa uuden lookin.
Saas nähdä,kuinka suuri valta CIA:n joulupukkivaltuutetulla on suomalaiseen sananvapauteen, eli kauanko menee, kun Supon Joulupukki-valtuutettu soittaa operaattorille, että poistakaa tämä juttu,CIA ei pidä siitä.kello on nyt 13.47.Hyvää Joulua kaikesta huolimatta, kaikille !

4

213

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tietolähteeni kertoo seuraavaa

      Oletettavasti on arvattavissa mihin Osama on mennyt. Hänellä on älyä, mutta heikkoutta. Hänellä on viisikymmentä miehinen kaarti. Tuskin aseistettu se paljastuisi. Sanoisin osaman olevan paikassa, jossa puhutaan englantia ja kaupungissa jossa on paljon arabeja. Sitten kannattaa ottaa huomioon. Että osama ilmeisesti on ollut siinä maassa ennenkin. Hän on mennyt pakoon ja uusiseelanti on arvailtu etenkin lämpimimmät seudut. Toisaalta turkki voisi olla hyvä maa.

    • Osama bin Laden!

      ... ... ...

      • Kenties luulet olevasi

        Kenties luulet olevasi...
        Paha vaan ettei Bin Laden ole suomessa, kun kukaan hänen miehistään puhu suomea. Taidat Bervoladen olla oppinut suomea. HAHHAAHAHNAHA!!!


      • Bin Ladenin!
        Kenties luulet olevasi kirjoitti:

        Kenties luulet olevasi...
        Paha vaan ettei Bin Laden ole suomessa, kun kukaan hänen miehistään puhu suomea. Taidat Bervoladen olla oppinut suomea. HAHHAAHAHNAHA!!!

        Ajattele sitä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      134
      2027
    2. Msisa on eronnut

      Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      29
      1091
    3. Missä sinuun mies voisi

      näin pääsiäisenä vahingossa törmätä? Ei ilmeisesti missään?
      Ikävä
      69
      889
    4. Venäläisiä keksintöjä?

      Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?
      Maailman menoa
      262
      774
    5. Tiedän että on aika luovuttaa

      En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r
      Ikävä
      65
      761
    6. Raviskalla tappo?

      Huhuja liikkuu et raviskalla ois joku laitettu kylymäksi?
      Oulainen
      15
      747
    7. Sun mies on mun

      Sinun mies on yksin minun ja sinä et voi sille mitään.
      Ikävä
      83
      696
    8. Katumuksesta

      Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t
      Sinkut
      132
      687
    9. Sisällissota kiihtyy Ruotsissa

      KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.
      Maailman menoa
      214
      683
    10. Et arvaa nainen, miten ikävä mulla on sinua.

      Sinua ei voi unohtaa. Pusu sulle musulle!
      Ikävä
      26
      674
    Aihe