katri ja agnes

saisivat

molemmat tippua koko kisasta. kumpikin nauttii siitä et niiist kirjotetaan juorulehdis ym... ja sit ne kuvittelee et ne hyviäkin laulamaan pah...katri ei ainakaan osaa laulaa. kummastakaan ei saa hyvää idolia tekemälläkään. ylpeitä molemmat. taitaavat ajatella vain omaa napaa molemmat.kuka haluu idoliks sellasen joka ei välitä muista ko itsestään??

5

331

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mitä sinäkin mistään tiedät....Tunnet varmaan Agnesin ja Katrin ihan henkilökohtaisesti vai? Hohhohoooo.......

    • Totuus_lue_ja_ymmärrä

      Totta puhut, mutta sillä erolla että:

      Katri on ylimielinen ja koppava, Agnes lempeämpi.
      Katri on huono häviäjä, hän syyttelee niskaa ja muita tekosyitä huonosta, omasta epävireisestä laulustaan! Agnes kestää median haukut lapsesta ja huonosta äitiydestä, (mikä ei ole totta), Agnes kestää ikävän poikaansa kohtaa meitä viihdyttääkseen, ja hymyilee urheasti. Mitä tekeekään katri, myhäilee tyytyväisenä, on varma jatkostaan, ei suo silmäystäkään tavis-kansalle kun pääsee julkkikseksi, heiluu pippaloissa kusi päässä ja uudet vaatteet päällä. Agnes ajattelee tunteella ja sydämmellä. Katri on laskelmoiva ja kylmä. Joten jos toinen näistä olisi valittava, se olisi Agnes. Vaikka äänestänkin Peteä! Maanläheistä ja asiallista hymykuoppapoikaa :)

      • Pete ja Henna finaaliin

        Sanoit kaiken kuten olisin itsekin voinut kirjoittaa, kun ajattelen ihan samalla tavalla.

        Itse äänestän finaaliin Hennaa ja Peteä. Ovat kisan parhaat laulajat. Molemmilla puhdas ääni, jota on kiva kuunnella.

        Katri rääkii nuotin vierestä ja on ylpeä koppava kana. Agnes ei ole ylpeä, mutta se pimeä lookki vähän hämmentää. Etnisyydellä ei ole sen kanssa mitään tekemistä.


      • mistä tiedät?

        Luetun pohjalta tuosta hyvästä äitiydestä voisi olla kahtakin mieltä


    • niin...

      ...nauttii.. missä niin sanotaan? Tyhmä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      352
      2847
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      178
      2294
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1842
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      280
      1597
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      54
      1129
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      273
      954
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      816
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      68
      757
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      46
      638
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      581
    Aihe