Noin niinkuin puolueisiin kuulumattomana katsojana vaikuttaa siltä, että eripuralla VSL-ää nokittelemalla perussuomalaiset ovat menettämässä Soinille kuuluvat mahdolliset VSL-joukon äänet!
Kannattaisiko lopettaa molemmin puolin naljailu?Vai onko kyseessä joku ulkopuolinen "EU-agitaattori"?
Kannattaisiko lopettaa molemmin puolin naljailu?Vai onko kyseessä joku ulkopuolinen "EU-agitaattori"?
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ei ole mitään eripuraa. Mm. Soinin uudessa vaalilehdessä VSL:n puheenjohtaja Hakalehdosta juttua. Lukekaahan lehti linkin takaa:
http://www.perussuomalaiset.fi/presidenttiehdokas/timosoini/presidenttiehdokas/kannanotot/Soinin vaalilehti_LR.pdf
Lehden sisältö toimisi muuten hyvin.
Mielestäni kuvat ja niiden laatu on ihan ok. Kuvat voivat tietokoneella katsottuna olla hieman sumeita, mutta itse paperiversiossa kuvat ovat selviä.
en laskisi sitä puolueiden väliseksi naljailuksi ...