Semmosta musta takkista vaaleaa miestä joka kyttäilee hämeenpuiston pusikoissa pikkutyttöjä? asuu kai siinä lähistöllä.. varokaa kaikki sitä se meinas hyökätä minunkin päälle.jotkut kutsuu sitä vilauttelijaksi..
Tunteeko kukaan
Tyttö 14w
4893
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Joka aamu ja ilta siinä kuljen, ei oo näkyny, onko muita tuntomerkkejä, esim sen pituus.
Mun lapseni oli aikoinaan Aleksanterin koulussa,ja silloin kuulin että siel joku hiippari kulkee.
Noita hiippareita on joka puolella.Olihan aikoinaan Hyhkyn koulullakin jotkut/joku jotka otti pojista kuvia.Siittä on nyt jo monta vuotta tai silloin kun oma lapsi oli siel kouluussa niin silloinkin varoiteltiin.
Mutta se on surullista että niitä "hörhöjä" on keskuudessamme,niistä kun ei koskaan tie.
Itse kun olin nuori niin horhassa,oli itsestään paljastaja.Kaveri vaan sattu kerran sen kohralle kun olimme siel pujottelemassa.
se epilässä asunut ? makaili maassa kalu käsissä huudellen naisia ja lapsia auttamaan, olen miettinyt missä mahtaa tyyppi nykyään olla.
Voisin käydä vaikka listimässä sellasen nyt ajankuluksi. Sanokaa missä se on niin käyn puukottamassa.