Lapsen isä tainnut olla se hylkääjä?

No jos Agnesin lapsi on hänen äidillään niin isähän pojan on hylännyt koska on vielä sielläPuolasakin kait elossa?

Mutta naista syytetään ei ollenkaan isästä puhuta vaikka se on pojan kehitykselle ykkönenkin.
5406
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Agnesin lasta vaan hänen ei saanut oikeutta siihen vaikka olisikin halunnut!

Äänestä
  • kyssäri. Yleensä hylkäävä isä joka ei huolehdi ei saa lasta.

    Äänestä

tiedän ton ekan viestittäjän se on hylännyt jo 3 lasta ja se on aina syyttäny isää siitä et sais rahaa oikeudessa paska akka

Äänestä
  • olen nuori ja minulla ei ole edes lasta. Älä siis yritä edes.

    Äänestä

  • sillä kirjoitti:

    olen nuori ja minulla ei ole edes lasta. Älä siis yritä edes.

    jos lapsi on niin kurjan kohtalon kokenut että on joutunut elämään ilman isää, niin luulisi edes äidin sitten olevan poikansa luona :/

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vai mitenkä lie kirjoitti:

No jos Agnesin lapsi on hänen äidillään niin isähän pojan on hylännyt koska on vielä sielläPuolasakin kait elossa?

Mutta naista syytetään ei ollenkaan isästä puhuta vaikka se on pojan kehitykselle ykkönenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu