Porvareita demareissa

Kallionäki ja jaakonsaari esittää jatkuvasti julkisuudessa tosi oikeistolaisia kannanottoja!

Onko hyväveli iskenyt heihinkin?
4206
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ne ovat molemmat.

Äänestä
  • ei saa olla omaa mielipidettä. Pitää toistaa johdon höpinöitä. Hyvä Jaakonsaari.

    Äänestä

Veropäätökset vain rikkaimpia suosivia. Sillee Kalliomäki toimi. Jaakonsaari on Bushin innokas äänitorvi.

Äänestä

Jaakonsaari ja Kalliomäki pitäisi savustaa ulos ja saada Tennilä ja Tiusanen houkutelluksi tilalle.

Stalinismi kunniaan jälleen demareissakin !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Takinkääntäjä kaksois agent... kirjoitti:

Kallionäki ja jaakonsaari esittää jatkuvasti julkisuudessa tosi oikeistolaisia kannanottoja!

Onko hyväveli iskenyt heihinkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu