viihdeporukoissa kunnolla Pete kans.
Agnes voittoon
ainoa joka pärjää
6427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
tulevan idolsin pitäisi pärjätä JO vihdeporukoissa. Mistähän noin suppea katsontatapa:::))))))))))
Agnesilla on ihan mielettömän syvä ja muhkea ääni!
Petellä on vahva ääni ja ihana hymykuoppa! Kummatkin ansaitsisivat voiton. Väitän viulistina erottavani puhtaan ja epäpuhtaan laulun toisistaan, koska jos en osaisi niin en soittaisi viulua. Ilkka on mielestäni tämän hetkisestä porukasta heikoin. Ilkalla on minua ärsyttävä nasaali ääni. Henna on suloinen naapurin tyttö, joka saisi varmasti levy-yhtiöiden hyväksynnän. Miettikääpä vaikka Amy Diamond:ia(miten se nyt kirjoitetaankaan) ja Jo Jo:ta. Kummatkin nuoria ja suosittuja.
Katrilla on ihanan kirkas ääni ja itse pidän ihmisistä, joiden ääni tulee sulavasti laulaessa ulos eikä sitä tarvitse puskea. Katrin ääni muistuttaa PMMP:n tyttöjä.
Ilkassa on tietysti myös hyvät puolensa, mutta ne ovat enemmän persoonassa kuin lauluäänessä. Suomalaiset arvostavat valtavasti huumoria ja Ilkka on mitä huumorintajuisin ihminen. Itsekin naureskelen Ilkan tilannekomiikalle.
Kun ajattelee Britney Spearsia (porn queen num.1 x/ ) , jonka ura perustuu suurelta osin vain ulkonäköön ja paljaaseen ihoon, niin voidaan todeta, että lauloi ihminen miten huonosti tahansa niin se saadaan miksattua taitavan ihmisen käsissä musiikiksi. Valitettavaa mutta totta: Nykypäivänä ihminen, jolla ei ole minkäänlaista musiikillista korvaa voi olla supertähti laulajana. :(
Toivon Agnesin tai Peten voittavan, Hannan ja Katrin saavan levytyssopimukset ja Ilkan saavan loistavan uran stand up koomikkona.
Agnes on paras, Kyllä! Niin ihana ääni ja Kaunis on. :>
puhdas mutta persoonaton ja kolkko.
Täysin samaa mieltä Agnesin äänestä. Standardinomainen, persoonaton. Ihmisiin on vain iskostunut käsitys, että Agnesin äänen loistokkuutta pitää hehkuttaa, koska silloin vaikuttaa itse fiksulta.
Ihmisillä on sellainen käsitys, että kun mä nyt karseesti haukun totakin Pakarista niin kaikki luulee että mä oon ite toosi hyvä...