Nyt on kyllä jotain vinossa. Agnes veti molemmat laulut päin helvettiä. Ääntäminen oli hirvittävää mölinää molemmissa. Lisäksi hän unohteli sanoja. Mielestäni tällaisessa kisassa ei saisi antaa empatiapisteitä. Tässä on nyt jotain mätää. Tuomarit eivät kommentoineet sanallakaan päin vittua mennyttä esitystä, vaan "hyviä hermoja" ja rohkeutta.
Anges & tuomarit
Jusafus
6503
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mikä teitä vaivaa. mitä väliä jos on puolalainen, veti hyvin. ja tuomaritko vaan tykkää? ettekö huomannu miten yleisö lähti mukaan. ? säälittävää.
tarkotin tolla mun viestillä että agnes jatkoon ja se veti hyvin jos ette ymmärtäny !
lisäks tuntuu aika vahvasti siltä että tuomarit haluaa että joko anges tai katri voittaa
Täysin samaa mieltä.. Agnes on omasta mielestäni huonoin finalisteista.. Vit***aa vieläkin kun Agnes raiskasi Tallulahin niin pahasti, etten ole sitä pystynyt enää kuuntelemaan..
Miksi kaikki vetää tämän aina rasistiseksi mielestäni agnes oli selvästi huonoin.. 2 laulua täysin penkinalle ja tuomarit senkun ylistää
samaa asiaa ihmettelin, ei tuollasta pitäis suvaita enää kisan tuossa vaiheessa. uskomatonta!