Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

peppuseksi= kuin peräruiske

nii siis kun oon pökkiny 22v muijaani pyllyyn ja ruikkinu sisään niin pari kertaa sen jälkeen sille on tullut kiire vessaan ja on vaan matkalla sanonut että sun spermasuihkus on ku peräsruiske! onko muille tytöille tuttu ilmiö?
21757
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Anaalijermut saa kicksejä siitä kun nainen joutuu lähtemään vessaan. Ei tartte tehä mitään jälkihoitoa vaan voi rennosti sytyttää tupakan ja miettiä muita asioita.

Vähän varmaan noloakin naiselle saada kamat pyllyyn, mutta mitäpä tuosta.

Äänestä

tuo on aivan normaalia!toimii peräruiskeen tavoin, ei vain niin voimakkaasti. suolenhan saa tyhjennettyä pelkällä vedelläkin niin kyllä sperma saman jutun tekee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaba.. kirjoitti:

nii siis kun oon pökkiny 22v muijaani pyllyyn ja ruikkinu sisään niin pari kertaa sen jälkeen sille on tullut kiire vessaan ja on vaan matkalla sanonut että sun spermasuihkus on ku peräsruiske! onko muille tytöille tuttu ilmiö?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu