Stadinpukille kysymys?

Ootko kenties kalju, jolla on HIFK:n musta takki missä iso IFK merkki selässä? Ehkä olen joskus nänyt sut? Oletko ollut tälläkaudella koskaan E5:ssa?
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olen vain hintelä 55-kiloinen ruipelo Beckham-kampauksessa ja mulla on Star Trek Next Generation fanitakki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HELLSINKI kirjoitti:

Ootko kenties kalju, jolla on HIFK:n musta takki missä iso IFK merkki selässä? Ehkä olen joskus nänyt sut? Oletko ollut tälläkaudella koskaan E5:ssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu