Muistin tässä, että Viettelysten saarta ei ole nähty Suomessa aikoihin. Ikävä kyllä. Olis taas piristävää nähdä sitäkin sarjaa.
Viettelysten saari?
9
1768
Vastaukset
- sehän oli
ihan käsikirjoitettu feikki?
- No niin olikin
Ei ole kyllä normaaleja ihmiset jotka tommoseen ohjelmaan menee.Rupes aina vituttamaan kun sitä katso kun siellä ne varatut muijat nuoleskeli vaan toisia miehiä sen kun kerkesivät ja tietysti toisinpäin kaikihan sen tietää että eihän kenenkään suhde tule toimimaan enään ainakaan pitkään tommosen pelleilyn jälkeen.
Mä en jaksanut sitä montaa jaksoa kattoa.- pyhimykset
viettelysten saari oli ku saippuasarja, mutta hyvä sellanen, sais kyllä tulla töllöstä! vituttaa tommoset "nyyh nyyh, ettekö te tajua et se on feikkiä.." tumpatkaa läpeenne, marttyyrit, ja antakaa meiän muitten uppoutua hyviin jenkki "tosi-tv-sarjoihin".
- - - -
pyhimykset kirjoitti:
viettelysten saari oli ku saippuasarja, mutta hyvä sellanen, sais kyllä tulla töllöstä! vituttaa tommoset "nyyh nyyh, ettekö te tajua et se on feikkiä.." tumpatkaa läpeenne, marttyyrit, ja antakaa meiän muitten uppoutua hyviin jenkki "tosi-tv-sarjoihin".
niin just viettelysten saarta ja paratiisihotellia töllöttimeen ja pian:))
- ...
- - - kirjoitti:
niin just viettelysten saarta ja paratiisihotellia töllöttimeen ja pian:))
Hävettää oikeen tunnustaa, mutta jään aina koukkuun tuollaisiin sarjoihin.
- black_shoot
eihän siitä oo kauaa kun ne uusinnat näytettiin?. vai pettääkö muisti pahasti?.:)
- - - -
uusinnoista ei oo kauaa kun näytettiin...mutta ketäpä ne uusinnst kiinnostaa jos on jo kerran nähty...eli uutta soppaa peliin:))
- black_shoot
- - - kirjoitti:
uusinnoista ei oo kauaa kun näytettiin...mutta ketäpä ne uusinnst kiinnostaa jos on jo kerran nähty...eli uutta soppaa peliin:))
nii siis joo. ne uusinnat osaa kyllä jo ulkoa. :D.et joo.:DD:D.uusia vois kyllä tulla. ^___^
- tttiina
Muistaakseni Viettelysten Saarta ei tehty kuin 2-3 tuotantokautta huonojen katsojalukujen takia. Ne kaikki on jo Suomessa nähty
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1825012SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p764095Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.732815SÄHKÖLASKU 1600 EUROA Ei tässä ole mitään järkeä
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000011804443.html Kyllä täysin huijausta nämä sähkömarkkinat. Varsinkin pörssisähk2312240Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1202058Venäläiset varkaudessa
Ja venäjä mieliset. Teitä kiinnostaa toisinajattelijat ja trafikista päätellen aika paljonkin. Kunhan aika koitaa tulee2461267Lupajaoston esityslista
Ilmoitus rakennusvalvonntaan luvattomasta rakentamisesta. esityslistan 6pykälä Kyse on kulttuuritalon rakentamisesta jo49905- 62836
Jorma Uotinen UMK-juontajaksi! Mitä ajatuksia UMK-pesti herättää?
Professori, laulaja, koreografi ja TTK-tuomari Jorma Uotinen, 75, on yksi tämän vuoden UMK-juontajista. Uotisen rinnall24825Unelmoitko asumisesta ja elämisestä tai lomasta Lapissa?
Unelmoitko Lapista, ja ehkä voisit asua ja elääkin siellä? Lappi kiehtoo niin suomalaisia kuin ulkomaalaisiakin: lumi,6805