Otsikkona "peppuseksi"
Mielipiteeni on että "peppuseksi" jos sillä tarkoitetaan reikään rassaamista, ei kuulu seksiin lainkaan. Seksi on mukavaa ja ihanaa kaikin tavoin. Mutta persereikä ei liity mitenkään seksiin. Oikeat paikat pitäisi jo aikuisiässä löytää. Menee sairauden puolelle jos persereikään pitää mennä. Miettikää vähän enemmän mitä touhuatte?
Mielipiteeni on että "peppuseksi" jos sillä tarkoitetaan reikään rassaamista, ei kuulu seksiin lainkaan. Seksi on mukavaa ja ihanaa kaikin tavoin. Mutta persereikä ei liity mitenkään seksiin. Oikeat paikat pitäisi jo aikuisiässä löytää. Menee sairauden puolelle jos persereikään pitää mennä. Miettikää vähän enemmän mitä touhuatte?
Vastaukset 9
Vanhimmat
kuvitellakaan tunkevani heppiä toisen ihmisen persreiästä sisään.
Ja vitut näinkö kauheata se sit on..
Mieluummin perseeseen ku vittuun..
kyllä tykkään mielelläni laittaa heppiäni naisen persreiästä sisään.
Älyttömän mukavaa puuhaa. Vähän vaihtelua normaaleihin sessioihin. Ja tyttöystäväkin on sanonut pitävänsä.
kyllä mulle pylly maistuu yleensä suihinoton ja pillupanon jälkeen, mut ennenku laitan munani peppureikään, niin käsittelen sen tyttelin pyllyreiän mun kielellä. aah!
Voivoi...taas kerran never.to.anus, aloittaa viestiketjun eri nikillä, ja vastailee itselleen..ja roikkuu peppuseksipalstalla suorastaan sairaalloisen
fanaattisesti..ei voi muuta kuin ihmetellä ja sääliä
nimimerkin surkean pientä elämää.
sinä perseen nuohoaja ja nuoleskelija olit jälleen kerran väärässä. Minulla ei ole mitään tekemistä tämän avauksen kanssa.
Varaa aika omalääkärille. Jospa hän keksisi jotakin lääkettä tuohon sairaalloiseen vainoharhaisuuteesi.
jospa tekisit itse samoin niin saattaisit löytää apua tuohon ongelmaasi.
..-eheytyä pelkäksi pillun panijaksi nykyaikaisilla moderneilla hoitomenetelmillä?
Anaaliseksi on täysin luonnollista toimintaa, jota ihminen on harjoittanut niin kauan kuin sitä toistakin yhdyntää. Onpa kumma moka sattunut luontoäidiltä, kun pepun rassaaminen saa kaikilla ihmisillä aikaan mielihyvää... Mutta jos on rajoittunut mieli, niin minkäs sille mahtaa. Paljosta jää silloin paitsi. On näitä itsekin tullut nähtyä suhteita, joissa ei vaan kemiat kohtaa seksin saralla sitten yhtään, eli suunnilleen lähetyssaarnaajalla on menty pahimmillaan puoli vuotta. Monet tyytyvät elämässään vähään, myös seksin saralla. Eipä kyllä ole minulta pois.