Kansainvälinen

on muuten TÄNÄÄN (1/12) !! Miettikää nyt hyvät
immeiset tarkoin keitä haluatte jatkoon ja kansa-
kunnan "kaapin päälle".. Me ei haluta sinne
mitään "kaapista tulleita" HIV-positiivisia ..
suoraan sanottuna ..
4154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Tämä lähtee suoraan poliisille.

Äänestä
  • Siis miten ihmiset on noin törkeitä. Erinlaisuus kunniaan. Mulle on ihan sama onko idollilla hiv, eri väri tai lapsi. Pääasia on vissiin musiikki ja se miten hän sitä tulkitsee. Tärkeetä on tietysti näyttää nuorille hyvää esimerkkiä. Mielipiteitä saa tietysti olla mutta rajansa kaikilla.

    Äänestä

  • kirjoitti noin yleisellä tasolla tänään nimittäin
    on "se" päivä eipä hän nyt suoraan viitannut
    kehenkään

    Äänestä

  • Tänään muuten on sellainen päivä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


AIDS-päivä kirjoitti:

on muuten TÄNÄÄN (1/12) !! Miettikää nyt hyvät
immeiset tarkoin keitä haluatte jatkoon ja kansa-
kunnan "kaapin päälle".. Me ei haluta sinne
mitään "kaapista tulleita" HIV-positiivisia ..
suoraan sanottuna ..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu