Conan

Conan oBrien on ihan paras! Milloin se Conan tulee Suomeen, odotan täällä...
1339
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tänään letkautti jotain Maxille että haluaako tämä mukaan suomeen. Ihan varma en asiasta ole, mutta kuvittelisin Weinbergin käyneen jo suomessa Bruce Springsteenin kanssa joskus? Maxhan voisi tällöin letkauttaa sen perinteisen, että suomi on kaunis maa ja siellä on paljon kauniita naisia. Vaikka ei sitä presidentistä uskoisi..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Conan nro 2 kirjoitti:

Conan oBrien on ihan paras! Milloin se Conan tulee Suomeen, odotan täällä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu