Kuka?

on tämän palstan seriffi tuo klo 17.54 lähetetty viesti on kyllä mauttomuuden huippu, ei sitä olisi saanut laittaa esille! Jotakin tasoa sentään tällä palstalla olla.
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaikkea on tullut nähtyyn.

Äänestä

Tarkoitatko viestin "Agnes-paras" (klo 17.52)? Joo, on siellä se v-sana... mutta onko sinun mielestäsi viesti "V***n polakki... ..." (klo 16.55) parempi?! Se on minusta todella rasistinen viesti... miksi se on vielä palstalla? Voiko nyt Agnesista sanoa mitä vaan koska roskalehdet tekevät näin??!

Äänestä

roni oli paras. roni ei olisi saanu tippuuu.. :( :'(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmettelijä kirjoitti:

on tämän palstan seriffi tuo klo 17.54 lähetetty viesti on kyllä mauttomuuden huippu, ei sitä olisi saanut laittaa esille! Jotakin tasoa sentään tällä palstalla olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu