Agnes sanoo jossain lehdessä että avioliittoon on kuulunut mm. viinaa, ja tietysti se lapsi, josta ei huolehdi ja strippailu.
Kuinka rappiolla Agnes on ollut, voi voi sentään!
Kuinka rappiolla Agnes on ollut, voi voi sentään!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
on ihan out.Ei kuulu trendiin tollanen.
Se taitaa olla se mies, joka sitä viinaa on käyttänyt.
Toiseksi Agnes ei ole sitä lasta jättänyt (vaikka huoltajuus äidillä onkin) kun ei ole kauaa Suomessa vielä ollut, hääjuhlansakin oli viettänyt Puolassa joten on se sielä käynyt.
Sitä strippsusjuttua en usko ja jos vaikka olsikin sitä tehnyt, se ei tarkoita että agnes olisi sydämetön ihminen!
Haloo,
tiedät kai että avioliitto koskee
KAHTA ihmistä, siis KAHTA. 2*ihminen yms.
Eli, jos vaikka alkoholia olisikin ollut tuossa avioliitossa läsnä niin sitä ei ole välttämättä käyttänyt juuri Agnes.
Tuskin kukaan täällä tietää varmasti tästäkään juorusta, mutta ei olisi ensimmäinen kerta, että liitossa juova olisi juuri mies. Ja Agneshan se oli eroamassa miehestään alkoholin takia eikä päinvastoin. Ja pelkästään siihen peilaten olisi kyllä sangen outoa, että hän olisi ollut se mahdollinen alkoholin (suur)käyttäjä liitossa.
Täytyypi sanoa, että ois halunnu olla näkemässä kun Agnes strippaa, hyi ***** et se on ruma! Huomaa selvästi ettei ole suomalaista verta.
jäi sana välistä. Piti sanoa että EN ois halunnu olla näkemässä Agnesin strippausta.
nähdä sitä ikäsi puolesta. Liian pahaa katsottavaa viattomille silmillesi, heh heh.