Hienoa että olet jo maininnut ja ensimmäisenä Virve "Vicky" Rostin! Kaikki eivät kuitenkaan seuraa tällaisia palstoja päivittäin, on omakin elämä elettävänä :) Saat siitä kaiken kunnian ja pääset chattien kuninkaaksi. Mikä sinänsä ei oikean elämän kannalta ole millään tavalla merkittävää..
Leijonalle
3
141
Vastaukset
- :):):)
Niimpä :)
Aatella,että on fiksua ihmistä... - leijona
Ah, jo oli aikakin, että joku ottaa käyttöön "hanki elämä" -kortin.
Siinä mielessä olen onnellinen, että löytyy joku, joka osaa kritisoida minua ilman mitään "ihan paska"-tason perusteluja.
Tämä elämä ilman omaa elämää on kuitenkin kaikessa tylsyydessään jännittävämpää, kuin muiden perässä hiihtäminen ja ennalta mainittujen fraasien toistaminen konemaisesti.
Kiitänpä silti nöyrimmästi, olipa sitten mistä hyvästä tahansa. - leijona
Alennun nyt tähän henkilökohtaisen moittimisen tasolle:
Kun tunnet olevasi niin oman elämäsi herra ja hidalgo, niin olisit varmaan nöyränä ihmisenä voinut laittaa tuon "kritiikkisi" suoraan siihen minun elämänpuutteenylistykseni jatkoksi.
Kun näin aloitat uuden ketjun aivan minua varten, esität itsestäsi hyvin omahyväisen puolen. Puolen, jossa oma suuruutesi on absurdia silmänlumetta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331925- 69842
Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28812Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?259724Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64703Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132670- 10664
- 26639
- 77637
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.200627