haloska

KATSOKAA TV:TÄ Pressa on p:stä
8399
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Johan tuota leveästi hymyilevää muumimammaa on kuuden vuoden aikana tarpeeksi nähty.

Äänestä
  • Inhimillinen ote on tarpeen maan asioiden hoidossa.
    Jos se allekirjoittaneesta riippuu, äänestän T.H:n jatkokaudelle.

    c.c

    Äänestä

  • Presidentti on meidän kunkku,joku pitää olla johtaja,mistä löytyy?Was neues im Westen Kekkosen jälkeen?

    Äänestä

muumimamma munasi itsensä

Äänestä

Ei yhtään kestänyt itseensä kohdistunutta huumoria.

Äänestä

Sauli taas palkitsee teidät cafe niinistössä pulla kahvilla. jatkakaa rakit räkyttämistä kyllä saulilla kahvia riittää.

Äänestä

Pomon pitää homma hanskassa,onko Pressa joku pomo?

Äänestä

joka johtajanamme järkevästi johdattelee Suomen kansaa vielä seuraavat 6 vuotta, meidän kaikkien yhteiseksi iloksi ja onneksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jokke kirjoitti:

KATSOKAA TV:TÄ Pressa on p:stä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu