HEIMÄLUOMA ON NEGATIIVINEN ELÄIN ! EI VIITSI EDES PUHUA KOKO TYYPISTÄ ! OLKOON TYYPPI ! TYYPPI ON MASENTAVAA KASSELTAVAA JA NÖSSÖ JA TYPERÄÄ POLITIIKKAA JÄKÄTTÄVÄ TYYPPI !!!!
EERO HEINÄLUOMA ON HÖLMÖ
KOIRA KOIRAN TUNTEE
17247
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
SDP taitaa olla pahan kerran pulassa!
Heinäluoma on jäyhä, aggressiivinen punaniska. Silmissä sellainen outo pysähtynyt tuijotus.
Onkohan ihminen ollenkaan?
Ei ole mies mihinkään muuttunut vaikka hoitaa "neuvostoliiton" asioita häntä viisaampien kanssa.
Ei Eero ole hölmö vaan vanha.
Vanhat muistelevat menneitä aikoja, kun itse olivat vallan kahvassa ja omasta mielestään saivat paljon aikaan, vaikka asiat olisivat tapahtuneet heistä huolimatta.
Sinipuna ei onnistu koska Kokoomus ei lähde demareille apupuolueeksi eikä demarit tule olemaan pääministeripuolue.
Trendit ovat selvät, persuista tulee isoin puolue koska se on ainoa oikeistopuolue, kun Kokoomus on jakautunut demreihin ja vihreisiin. Omaa agendaa ei ole eikä sitä ehditä luomaankaan. Zyskowicz jättää vasemmistolaivan ja Vapaavuori vihreän laivan eikä kukaan halua Turun Demarin kyytiin häviämään paitsi vaaleja, niin vakaumusta.
Eero Heinäluoma murjaisi vitsin. Rosatomin hanke Suomessa ei liity kuulemma mitenkään Venäjän valtioon.
Eero on selvästi pienen ihmisen asialla. Hyvin pienen, sellaisen jolla on pieni palkka, peräkärry ja turvamiehet.
Kuka on Turun demari?
RASVASAMMAKKO.
Niinku sinäkin.
Korjaan KILJAVAN RASVASAMMAKKOJA . Kuten sinäkin.
Kiljusammakko olet sinä 💩
Hyvä lisäys KILJAVAN KILJUVA RASVASAMAKKO, lisäksi eu-populisti =heinäkenkä.Osuit
kyllä naulankantaan.
Tiedätkö mikä ero on persuilla ja kokoomuksella?
Kokoomus on armeijan käyneiden heteroiden puolue.
Eero hakkaa mennen tullen persut ja kokkareet, vaikkei Mooseksen mantteli olekkaan sopiva.
👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻
Et viitsi puhua, mutta huudat naama punaisena? Voi vitsi! (huutomerkilläkin voi korostaa sanomista)
Eero Heinäluoma on Mauri Pekkarisen kanssa Putinin kaasuputkikavereita ja molemmat rahanahneita rähmälläänolijoita Venäjän suuntaan. Tuollaiset maanpetturit ovat korruptoituneita broilereita ja häpeäksi Suomen itsemääräämisoikeudelle.
Nyt ovat ihmeen hiljaa 😂👎🏻👎🏻👎🏻