Oletteko

kuvan tasanteella

http://www.nyctourist.com/images/wtc/roof_flag.jpg

Meinaan vaan että jos olette niin ei tuota suurtakaan vaikeutta ymmärtää että tapahtui "global collapse" lähes sata metriä alempana tapahtuneiden törmäysvaurioiden ja tulipalon vuoksi.
1314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...peelot tajua. Nämä luulee, että tuon mittaluokan rakennusten kuuluu sortua kuin Leego-palikkatalojen.
Kun ymmärrys ja fysiikantaju puuttuu niin se puuttuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


käyneet kirjoitti:

kuvan tasanteella

http://www.nyctourist.com/images/wtc/roof_flag.jpg

Meinaan vaan että jos olette niin ei tuota suurtakaan vaikeutta ymmärtää että tapahtui "global collapse" lähes sata metriä alempana tapahtuneiden törmäysvaurioiden ja tulipalon vuoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu