Olisiko teistä Katrista idoliksi?

Minusta on! Katri on herttainen, kaunis ja joka tapauksessa OSAA LAULAA! Verrattuna Peteen ta Ilkkaan! Ilkka ja Pete vege! Agnes ja Katri voittoon!
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

laulaja. Kuten joku tuolla jo aikaisemmin mainitsi niin Katri narisee kuin vanha ladonovi. Ääni on alkanut todella ärsyttämään mitä enemmän sitä kuulee. Ei osaa laulaa pätkääkään ja on muutenkin jotenkin ollakseen.

Äänestä

katri saa jäädä

Äänestä

ei se osaa laulaa,ja se on itserakas teeskentelijä,ja koulukiusaaja

ei siin oo mitää karismaa,toisin ku mitä agnes omaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katriy.1 kirjoitti:

Minusta on! Katri on herttainen, kaunis ja joka tapauksessa OSAA LAULAA! Verrattuna Peteen ta Ilkkaan! Ilkka ja Pete vege! Agnes ja Katri voittoon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu