Agnes idolina esimerkkinä muille ;)

Agnes hylkäsi lapsensa ja miehensä, ja muutti Suomeen miehen luo. On seksiskandaalia, viinaa ja avioerohakemus päällä.

Agnes on todella hyvä idoliksi, sillä idoli on esimerkkinä muille, ja hänestä otetaan mallia kuinka ollaan ja eletään. Tässähän Agnes on parhaimmillaan ;)
199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

eli kaikki suomen miehet ja naiset vaan seksibisnekseen lumpustelemaan polakki esimerkin mallin mukaisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Just think about it kirjoitti:

Agnes hylkäsi lapsensa ja miehensä, ja muutti Suomeen miehen luo. On seksiskandaalia, viinaa ja avioerohakemus päällä.

Agnes on todella hyvä idoliksi, sillä idoli on esimerkkinä muille, ja hänestä otetaan mallia kuinka ollaan ja eletään. Tässähän Agnes on parhaimmillaan ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu