Ruma asu

sääli :/

Katri voittoon silti!
4191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Leikkii niin viatonta..ja sit pukeutuu kuin mikäkin hutsu.

Äänestä

näyttää.. ihan kaamee...

Äänestä

Sanoi,että on ujo..kuka ujo pukeutuu ja heiluu tolleen??

Äänestä

Katrista paistaa läpi vaan se,että se esittää jotain muuta mitä on..ei mee mulla ainakaan läpi. Ja tolla asulla vaa yrittää kalastella miesten ääni..ja muija väittää olevansa ujo..kysynpähän vaan näyttikö toi ujolta??pikemminkin maksulliselta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katrilla kirjoitti:

sääli :/

Katri voittoon silti!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu